Usługi - Best Home Development
120
page-template,page-template-full_width,page-template-full_width-php,page,page-id-120,bridge-core-3.0.2,qode-page-transition-enabled,ajax_fade,page_not_loaded,,qode_grid_1300,footer_responsive_adv,hide_top_bar_on_mobile_header,qode-content-sidebar-responsive,qode-child-theme-ver-1.0.0,qode-theme-ver-28.8,qode-theme-bridge,qode_header_in_grid,wpb-js-composer js-comp-ver-6.9.0,vc_responsive,elementor-default,elementor-kit-505
 

Usługi

Sprzedaż mieszkań

W bieżących planach mamy budowę komfortowych i nowoczesnych budynków mieszkalnych i biurowych.

W sprzedaży mamy apartamenty na osiedlu w warszawskim Wawrze – City Lake Apartaments oraz domy jednorodzinne na Białołęce – City Sun Apartaments.

Intensywnie pracujemy nad kolejnymi projektami, więcej szczegółów przedstawimy wkrótce.

Generalne wykonawstwo

Nasz zespół fachowców realizuje usługi budowlane na każdym etapie inwestycji. Zaczynając od fazy koncepcyjnej, poprzez powstanie projektu, prace gruntowe aż do powstania gotowego budynku. Jesteśmy w stanie sprostać każdemu wyzwaniu.

W tym roku zrealizowaliśmy budowę osiedla apartamentów w Warszawie – CityLake Apartments.

Budowa domów od A do Z

Poznaj naszą nową usługę: budowę domów od A do Z. Oferta jest modułowa, co oznacza, że możesz skorzystać z całości usług bądź ich części, zgodnie z potrzebami. Znajdziemy odpowiednią działkę lub jeśli dysponujesz odpowiednim terenem przeprowadzimy wszystkie prace formalne, architektoniczne oraz budowlane. Zajmiemy się też wykończeniem wnętrz.

Czytaj więcej>>

Usługi remontowo-budowlane

Wykonujemy szeroki zakres usług dotyczący prac wykończeniowych, remontów oraz adaptacji wnętrz. Gwarantujemy wysoką jakość pracy, dbałość o zadowolenie klienta i atrakcyjne ceny.

Szukasz ekspertów, którzy zrealizują twoje marzenia o nowym domu?